Sinop - Hamsilos - Erfelek

Yaklaşık 3 saatlik bir zaman içerisinde Sinop merkez gezimizi tamamlayabiliriz. Geri kalan zamanı alışveriş yaparak, kale içerisinde ve sahildeki mekanlarda yeme içme ihtiyacınızı gidererek geçirebilirsiniz. Hamsilos Koyu, Akliman ve Erfelek şelaleleri için de bir gün ayırabilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ise yarım gün şehir merkezine, yarım gün de doğal güzelliklere ayırabilirsiniz.... :-)

Beni Oku →
Isparta - Adada antik kenti

Isparta Adada antik kenti orijinal halde çok iyi ve sağlam bir şekilde günümüze ulaşan Anadolu antik kentlerinin en önemlilerindendir… Onarım görmemesine rağmen pek çok kalıntı çok iyi durumdadır.

Beni Oku →
Erzurum - Merkez

Erzurum mutlaka gidilip görülmesi gereken ilimiz. Erzurum'u görenler, Erzurum'da yaşayanlar, Erzurum'u görmek isteyenler mutlaka Dünya'nın en mutlu insanları arasındadırlar....

Beni Oku →
Çorum - Sungurlu

İç Anadolu'dan Karadeniz'e giden çok kişinin yolu Sungurlu üzerinden geçer. Genellikle yolcular ya Sungurlu civarındaki tesislerde küçük molalalar verilir, ya da yol boyundaki dükkanlardan alışveriş yapılacak kadar durulur... Aslında biraz zaman ayrılsa Sungurlu ziyaretçilerine pek çok güzellikler sunar... İlçeyi gezmek, sokaklarında yürümek bile gönüllere huzur verir... Size kısaca Sungurluyu tanıtmak istedim... Sungurluyu ziyaret edenler mutlaka mutlu olacaklardır...

Beni Oku →
Son Makale
MOGAN GÖLÜ

Ankarada yaşayanlar için günlerini değerlendirebilecekleri güzel bir gezi ve yürüyüş güzergahı. Ankara dışından gelenler için ise güzel ve keyifli bir mola yeri... Mogan Gölü güzellikleri için mutlaka zaman ayrılmalı... Vaktiniz var ise Eymir Gölü'ne de uğrayabilirsiniz... Hemen yanıbaşında :-)

Beni Oku
PDF Makale